#behmestemstastnychlasek

Fialová letní Telč. Sdílení představuje trička pro letošní Běh městem šťastných lásek

Ulice města Telč budou na přelomu července a srpna plné fialově oblečených sportovců. Právě tuto barvu totiž dostala trička pro letošní ročník Běhu městem šťastných lásek, jehož osmý ročník tradičně podpoří péči o klienty a pacienty v domácím prostředí.

„Snažíme se, aby i letošní ročník byl svým způsobem výjimečný. Přesně proto jsme se opět rozhodli nechat vyrobit trička v barvě odlišné od předchozích let. Volba tentokrát padla na fialovou,“ říká vedoucí fundraisingu v organizaci Sdílení Eva Švecová.

Když pomineme zbarvení, budou trička i letos vedena v designu, na který jsou účastníci Běhu městem šťastných lásek zvyklí už z předchozích let. Zatímco vpředu je vyobrazeno logo události, vzadu dominuje nápis Běh městem šťastných lásek 2024 a pod ním se nachází odkaz na webovou stránku www.sdileni-telc.cz.

Trička jsou dostupná v pánském, dámském i dětském provedení. Cena jednoho kusu činí 300 Kč. S jejich pořízením ovšem příliš neotálejte. „Prodej končí 3. července. Objednávat je lze on-line nebo na e-mailu milena.kopecna@sdileni-telc.cz,“ dodává Eva Švecová.

Po dokončení nákupu je možné tričko vyzvednout v sídle organizace Sdílení v Telči na adrese Masarykova 330. Další možností je odběr přímo při Běhu městem šťastných lásek.

Běh městem šťastných lásek letos uspořádá organizace Sdílení již poosmé. Jeho výtěžek tradičně poputuje na podporu péče o umírající a vážně nemocné v domácím prostředí. Akce se koná od neděle 28. července do soboty 3. srpna. Pro účastníky jsou opět nachystány dvě trasy vedoucí historickým centrem Telče. Zatímco delší verze měří tři kilometry, kratší varianta má přesně poloviční délku. Výše startovného je u dospělého účastníka 200 Kč a u dítěte 100 Kč. Cena rodinného balíčku, který zahrnuje účast dvou dospělých a neomezeného počtu dětí, činí 500 Kč. Registrovat se můžete ZDE.